Акції, Знижки, Розпродажі! Найсоковитіші пропозиції твого міста!

Акції З Saeco до Італії


Comfy: Розіграш подорожі до Італії за покупку кавової машини Philips Saeco

 

В період від 1 жовтня до 31 грудня в мережі магазинів техніки Comfy триває акція - розіграш подорожі до Італії. Для того, щоб взяти участь в Акції необхідно період з 1 жовтня 2014 року по 31 грудня 2014 року придбати в будь-якому авторизованому магазині на території України автоматичну кавову машину Philips Saeco. Протягом 3 днів після покупки зареєструватися на спеціальній сторінці реєстрації Акції на сайті www.shop.philips.ua/saeco/. Для отримання гарантованого призу після реєстрації, призу першого рівня та головного призу, учасник повинен пред’явити паспорт громадянина України.
ТОВАРИ, ЯКІ БЕРУТЬ УЧАСТЬ В АКЦІЇ: Всі автоматичні кавові машини Saeco.
ПРИЗИ АКЦІЇ: Під гарантованим подарунком мається на увазі кава в зернах вагою 250г. Для отримання кави обов’язковою умовою є реєстрація в Акції. Протягом двох тижнів з дати реєстрації подарунок буде відправлено на адресу доставки, що була вказана учасником акції в онлайн формі
Під призом першого рівня мається на увазі електрична зубна щітка для дорослих Philips Sonicare. Визначення переможця тижня відбувається кожного наступного понеділка за допомогою онлайн системою генерації випадкових кодів – www.random.org. Ім’я переможця тижня буде вказано на сторінці Акції. В розіграші призу першого рівня приймають участь всі зареєстровані учасники минулої неділі (з 00:01 в понеділок до 23:59 в неділю)
Під головним призом мається на увазі туристична поїздка до Італії на 2 осіб, що включає
- квитки на переліт Україна-Італія-України
- оплата вартості візи
- проживання в готелі з сніданком на період 7 днів
- 2 екскурсії
Увага! Призи не можуть бути видані готівкою.

Організатором Акції «З Saeco до Італії» є ТОВ “Філіпс Україна”(далі - «Організатор»). Юридична адреса Організатора: 01042,м. Київ, вул. Патріса Лумумби,4/6, корп. В, пов. 7. Поштова адреса Організатора: 03038 м.Київ, вул. Н.Грінченко 4, кор.2.

З більш детальною інформацією про акцію від Comfy, Ви можете ознайомитися на сайті магазину: http://comfy.ua/

Є питання?
Підписатися