Акції, Знижки, Розпродажі! Найсоковитіші пропозиції твого міста!

Автозапчастини для японських та корейських автомобілів

Бонуси на купівлю втозапчастин для японських та корейських автомобілів!

Щоб робота з нами була вигідною, ми разом з Приватбанком, надаємо нашим клієнтам можливість оплачувати  за товар частинами, без комісії та переплат.

3% ЗНИЖКА ПРИ РОЗРАХУНКУ КРЕДИТНОЮ КАРТОЮ ВІД ПРИВАТБАНКУ

Якщо при покупці автозапчастин  Ви здійснили  розрахунок кредитною картою від Приватбанку, то на Вас чекатиме приємний сюрприз: отримання знижки у розмірі 3% на весь придбаний товар. Тепер у Вас є нагода переконатися в тому, що користування кредитною карткою від Приватбанку – це не лише зручність, але й економія.

5-15% ЗНИЖКА ДЛЯ ВЛАСНИКІВ КАРТОК VIP-ПРИВАТБАНК

Карти класу VIP-це символ високого соціального статусу їх власників, що визнається в усьому світі. Їх унікальні переваги, підкреслять Вашу належність до всесвітньої еліти. У нас Ви також можете відчути переваги користування цими картками,отримавши ViP-знижки від 5-15%.

10%  ЗНИЖКА ДЛЯ ПОСТІЙНИХ КЛІЄНТІВ

Всі постійні клієнти нашої компанії отримують знижку у розмірі  від 3-10%, і проходять реєстрацію в нашій клієнтській базі . Відтепер, у Вас ще більше можливостей заощаджувати на покупці автозапчастин!  Бережіть свій гаманець і підтримуйте в ідеальному стані своє авто разом з нами!

10% ЗНИЖКА ДЛЯ ВЛАСНИКІВ АВТОМОБІЛІВ ДО 1990 Р.В.

У  Вас стареньке авто і Ви докладаєте усіх зусиль, щоб підтримати його в хорошому технічному стані? Спеціально для Вас  в нашій компанії діє знижка 10%, щоб догляд за Вашим автомобілем приносив не лише задоволення, але й не був обтяжливий для Вашого бюджету! 

10% ЗНИЖКА ПРИ СІМЕЙНОМУ ОБСЛУГОВУВАННІ

У Вас декілька автомобілів в сім’ї і кожен з них потребує якісного технічного обслуговування? Ми подбали про Вашу  зручність та комфорт. Прийдіть  і зареєструйте в нашій клієнтській базі автомобілі всіх членів  сім’ї  і отримайте сімейну знижку 10%! Будьте дружніми, бо тепер це вигідно!

15%ЗНИЖКА ДЛЯ МАГАЗИНІВ ТА АВТОСЕРВІСІВ

Ми високо цінуємо партнерські відносини і співпрацю з магазинами та автосервісами, тому для цієї категорії клієнтів надається спеціальна знижка у розмірі 15% на покупку автозапчастин. Для отримання знижки достатньо зареєструватися в нашій партнерській базі. Знижка діє на постійних умовах.

Контакти

м.Львів, вул. Липова Алея,1
(бічна вул. Зеленої)

Телефони:
(032) 244-29-09
(032) 244-29-10 ф.
Моб: (067) 374 05 79
 

Детальна інформація: http://avtodrug.com.ua/

Є питання?
Підписатися