Акції, Знижки, Розпродажі! Найсоковитіші пропозиції твого міста!

День глядача та знижки на сеанси у кінотеатр

День глядача та знижки у кінотеатр!

Мережа кінотеатрів «Планета Кіно IMAX» робить усе можливе, аби перетворити на свято кожен Ваш похід у кіно.

У кінотеатрах «Планета Кіно IMAX» діє бонусно-накопичувальна програма «Клубна Карта». Вона дає багато переваг її власнику, зокрема і право на безкоштовні квитки в кіно. 

 Варіанти отримання знижок для клієнтів:

  • Щовівторка – День глядача! Ціни на квитки максимально знижені!
  • Дітям до 6 років квитки безкоштовні, за виключенням залу 4DX. (Батьки мають купувати квитки для дітей на фільми у залі 4DX.)
  • Постійні знижки для школярів, студентів, пенсіонерів, інвалідів, дітей-сиріт та організованих груп відвідувачів.
  • Учасники Клубу "Планета Кіно IMAX" отримують безкоштовні квитки за бонуси.
  • Безкоштовний квиток у кіно на День народження отримує кожен учасник Клубу "Планета Кіно IMAX".
  • Безкоштовні квитки можна виграти, беручи участь у регулярних розіграшах на наших сторінках у соціальних мережахVKontakte та FaceBook.

 У КиєвіХарковіЛьвовіОдесі та Ялті дітям на 3D-сеансах обов'язково будуть безкоштовно видані 3D-окуляри. Їх необхідно здавати контролерам одразу після закінчення сеансу.

У кожному кінотеатрі постійно діють знижки для школярів на сеанси в робочі дні після 14:00 і до закриття кінотеатру, а також для студентів, пенсіонерів, інвалідів – на сеанси в робочі дні з моменту відкриття кінотеатрів і до закриття. Зверніть увагу - у період канікул школярі мають право на знижку на всі сеанси протягом усього дня.

Зверніть увагу, знижки надаються студентам стаціонару будь-яких вищих навчальних закладів України (академія, університет, інститут, консерваторія, коледж, технікум, училище).

Щоб купити квиток зі знижкою, Вам необхідно звернутися до каси кінотеатру та пред'явити учнівський, студентський квиток або інше посвідчення, яке підтверджує ваше право на пільги. При цьому на 1 документ можна придбати тільки 1 квиток в кіно зі знижкою.

Клуб «Планета Кіно IMAX»

Програма лояльності – Клуб «Планета Кіно ІМАХ» поширюється на всі кінотеатри  мережі. Учасники Клубу отримують індивідуальну накопичувальну карту (електронну або пластикову), на яку нараховуються бонуси при покупці квитків до кінотеатру та продукції на барі. Накопичені бонуси у свою чергу можна обмінювати на безкоштовні квитки в кіно та товари на барі. Для учасників Клубу діють вигідні пропозиції та акції, організовуються допрем’єрні покази фільмів. Кожному учаснику Клубу з нагоди Дня народження надається безкоштовний квиток в кіно, яким можна скористатися протягом 7 днів.

Адреса:

Київ, Московський проспект, 34В, РЦ «Блокбастер»

м. Одеса, проспект Маршала Жукова, 2

 

м. Одеса, вул. Затонського, 32  Кінокомплекс «Планета Кіно» знаходиться у ТРЦ «City Center Котовський»

Львівська область, с. Сокільники, вул. Стрийська, 30

м. Харків, вул. Академіка Павлова, 44Б

 

м. Суми, вул. Харківська, 2/2. Кінокомплекс знаходиться у ТРЦ «Мануфактура».

АР Крим, м. Ялта, вул. Київська, 4. Кінотеатр знаходиться на центральній площі міста в будівлі колишнього кінотеатру «Сатурн».

 

тел. 0 800 300 600

Щоденно, 9:00—22:00 
Усі дзвінки в межах України зі стаціонарних телефонів безкоштовні

 

Більш детальна інформація на сайті Планета Кіно: http://planeta-kino.com.ua/ 

Є питання?
Підписатися