Акції, Знижки, Розпродажі! Найсоковитіші пропозиції твого міста!

Сезон pнижок на квадроциклах (-50%)

Сезон знижок на квадроциклах (-50%)
САФАРІ на квадроциклах у Львові за нечуваною ціною! (прокат квадроциклів у Львові)

Увага, увага, увага! Від сьогодні наші квадроцикли доступні кожному адже вартість катання сягає всього 99 грн. з особи!*

Такого у нас ще не було тому поспішайте відчути драйв і швидкість, адреналін і жагу до екстріму, все це чекає на Вас у Львові на прокаті квадроциклів від компанії КВАДРОМОТО.

Ця акція є виключно для відвідувачів нашого сайту, тому для того щоб ідентифікувати Вас що Ви прочитали цю інформацію саме у нас на сайті, при замовленні саме цього пакету за 99 грн. ми просимо Вас назвати гасло-пароль яке не важко запамятати: а саме "Слава Україні!"

Чекаємо на Ваші дзвінки і раді будемо показати реальний драйв і цікаву їзду по цікавих трасах у нас у Львові (патріотичному місті з великою культурною спадщиною)

Не забувайте фразу - "СЛАВА Україні" - і Ви герой як мінімум четвероногого друга якого вдасться осідлати без жодних проблем :)

Наша команда професіоналів чекає на Ваші дзвінки!

* У вартість катання входить інструктаж, камуфляжний костюм, рукавиці та шолом, які видаються лише на час катання! Тривалість туру 30 хв. (плюс мінус 10-15 хв. оскільки є різні траси і підхід до кожного клієнта є індивідуальний, тобто хтось повільніше їздить, хтось швидше полюбляє) Учасник квадротуру у Львові має можливість застрахувати своє життя за що додатково може замовити страхівку, яка вартуватиме додаткових 25 грн. (за бажанням)

М. Львів. Винниківське озеро

http://kvadromoto.com.ua

Є питання?
Підписатися