Акції, Знижки, Розпродажі! Найсоковитіші пропозиції твого міста!

Обмінюй Ваучери-МТС на економію!

Акція від Watsons: обмінюй «Ваучери-МТС» на гривневу економію!

Починаючи із 5 березня 2014 р. і до 15 квітня 2015 р. кожен покупець нашої мережі отримує унікальну можливість обмінювати «Ваучер МТС» із економію у 100 грн. на додаткову економію у розмірі 100 грн. у будь якому із магазинів нашої мережі.

Все, що Вам для цього потрібно – завітати до нас та обрати будь який товар, що реалізовується нашою мережею. При цьому загальна вартість обраних вами товарів не може бути меншою ніж 100, 01 грн. Після цього - надати касиру дійсний ваучер МТС на суму 100 грн. Таким чином, ви отримаєте економію у розмірі 100 грн. від вартості покупки. Зауважимо, що ця економія може бути використана одночасно із усіма іншими знижками, які діють в нашій мережі на момент здійснення покупки.

Кожен «Ваучер МТС» може бути використаний лише один раз і буде вилучений касиром після зарахування клієнту його економії.

Звертаємо Вашу увагу на те, що грошовий еквівалент ваучеру не виплачується! Якщо ви не встигнете використати свій ваучер під час строку його дії, після її закінчення Ви не зможете отримати додаткової економії.

Адреси наших магазинів у Львові, їх графік роботи та деталі цієї акції Ви зможете знайти на офіційному сайті компанії за адресою:

http://watsons.com.

Є питання?
Підписатися