Акції, Знижки, Розпродажі! Найсоковитіші пропозиції твого міста!

Пропозиція вигідний шиномонтаж

 

Офіційний дилерський центр «ВіДі Край Моторз» пропонує усім власникам автомобілів Ford «перевзути» свого красеня за дуже привабливою ціною.

Тільки з 1 листопада по 31 грудня 2014 року, скориставшись послугою шиномонтажа в нашому дилерському центрі, ви заощаджуєте до 20% власних коштів*. Знижка зросте до 40%* на сезонний шиномонтаж за умови придбання в нашому дилерському центрі комплекту зимових шин.

Для того, щоб цей процес пройшов максимально комфортно, вам необхідно зателефонувати нам і записатися на найбільш зручний час. Таким чином, Ви позбавите себе необхідності стояти в «живій черзі», а, очікуючи виконання робіт кваліфікованим персоналом нашого офіційного сервісу, зможете познайомитись з новими моделями або просто відпочити за чашечкою ароматної кави.

Нагадуємо Вам, що якісний шиномонтаж і балансування коліс значно покращують ходові якості і керованість автомобіля, знижують вібрацію і роблять рух більш плавним, збільшуючи термін служби покришок і підвіски.

Поспішайте оцінити всі переваги вигідного «перевзування» автомобіля у «ВіДі Край Моторз». Пропозиція залишатиметься актуальною до 31 грудня 2014 року.

За довідкою звертайтеся до ford-vidi.com.ua

Є питання?
Підписатися