Акції, Знижки, Розпродажі! Найсоковитіші пропозиції твого міста!

Шановні користувачі!
   З великим жалем повідомляємо вам, про те , що відкриття веб-сервісу знижок у Львові ми змушені знову відкласти (в звязку з ситуацією в країні) на місяць. Нова дата відкріття 01.04.2014р. а отже реєстрація для участі в розіграші призів продовжується!
 
   Виходячи з ситуації, що склалася,  ми знову провели додатковий розіграш 05.03.2013р. (в день попередньо запланованного відкриття) та розіграли ще один iPod shuffle між людьми, що виконали всі умови розіграшу.  Переможцем стала Анна Ющенко за номером 1. 

Зверніть увагу! Умови участі в розіграші було дещо змінено. Більш детально ознайомитися зі змінами Ви можете на цій сторінці нашого сайту http://lviv.pivciny.com/novosti-i-aktsii/vyigraj-svoy-modnyj-apple. 
Невиконання будь-якої із умов призведе до переобрання переможця. Результати розіграшу ми оголосимо на нашому сайті, а також на сторінках в соціальних мереж Вконтакті та Facebook.
 
   Основні призи, а саме: iPad mini, iPod touch, iPod shuffle ми розіграємо вже першого квітня, знову ж таки серед тих, хто виконав всі умови розіграшу. Тож фактично ви подвоюєте свої шанси отримати приз.
Якщо у вас виникли додаткові питання, то їх можна поставити будь-яким, зручним для вас шляхом (за допомогою приватних повідомлень в соц мережах, за допомогою skype, за допомогою форми зворотньго звязку на нашому сайті). 
Ваші призи чекають на Вас!
Дякуємо всім за розуміння!
 

Є питання?
Підписатися