Акції, Знижки, Розпродажі! Найсоковитіші пропозиції твого міста!

Часті запитання

Що я купую ?
Неймовірні відчуття. А на додачу до них , як вважають наші юристи , Ви купуєте « купон », що дає Вам право на отримання послуг , описаних у відповідній пропозиції зі знижкою.

 

Звідки такі великі знижки ?

Ми спільно з партнерами розробляємо кожну акцію і домовляємося про вигідні умови для наших клієнтів. Ми гарантуємо партнеру масштабну рекламну кампанію і нових клієнтів. Натомість партнер надає нам такі знижки .

 

Мені сподобалася акція. Як купити?

Просто натисніть кнопку «Купити за ...» , заповніть платіжну форму і виберіть зручний спосіб оплати: карта Приват 24 , платіжні картки (Visa , MasterCard) , платіжні термінали , WebMoney і оплатіть послугу , слідуючи підказкам на сайті.

 

Чому необхідно вказувати достовірну інформацію при купівлі « купона » ?
Ці дані будуть використовуватися у разі виникнення спірних питань або проблем з оплатою.

 

Як швидко відправляється « купон » ?

Як тільки платіж буде підтверджений платіжними системами , « купон » автоматично відправляється на вказану Вами поштову скриньку. Зазвичай це відбувається миттєво , але якщо ви оплатили купон в терміналі , це може зайняти деякий час. Якщо протягом 6-ти годин Ви не отримали листа з « купоном » , повідомте нам про це будь-яким зручним для Вас способом. Зверніть увагу , що все відбувається в автоматичному режимі , тому листи можуть потрапляти в спам. Наполегливо рекомендуємо Вам перевірити налаштування поштової скриньки перед здійсненням покупки .

 

Я купив купон. Що робити далі ?
Після покупки « купон » відправляеться на поштову скриньку, вказану Вами при заповненні платіжної форми . У ньому вказаний унікальний , секретний код , умови акції та контактна інформація закладу. Купони дійсні відразу після покупки , за винятком тих випадків , коли початок дії купонів окремо вказано в умовах. Для того , щоб скористатися пропозицією , достатньо пред'явити роздрукований купон або назвати « секретний код » залежно від умов акції.
 

Я сплатив замовлення , але не отримав купон , що робити ?

Вам потрібно звернутися до нас , вказати всі дані заповнені Вами в платіжній формі.
 

На що варто звертати особливу увагу?
Якщо Вам сподобалася акція , обов'язково ознайомтеся з умовами її проведення .

 

Чи можу я подарувати / передати купони , які купив для себе?

Так. Ви можете подарувати купон : відправити його по e - mail , передати його в роздрукованому вигляді або просто продиктувавши секретний код . Кожен купон має свій унікальний код і скористатися ним можна тільки один раз.

 

Скільки людей можуть скористатися купоном ?

Одним купоном може скористатися один користувач . Якщо купоном можна скористатися повторно або пропозиція розрахована на 2- х і більше осіб , це буде зазначено в умовах акції.

 

Акція закінчилася , чи можу я купити купон ?
Ви не зможете придбати купон , якщо акція закінчилася або знаходиться в розділі « Архів знижок» .

 

Чи можу я відмовитися від пропозиції після покупки?

На жаль , ні. Але Ви можете подарувати "купон" або просто передати його друзям .

 

Як дізнаватися про нові пропозиції ?

Ви можете дізнаватися про нові акції в інформаційній розсилці , підключити її Ви можете натиснувши на кнопку « підписатися » і вказавши свій e - mail . Також Ви можете знайомитися з новими пропозиціями в соціальних мережах: Facebook , Вконтакті , Однокласники .

 

Я власник бізнесу , як я можу розповісти про свою послугу/товар вашим користувачам? Як стати партнером?

Актуальна для Вас інформація знаходиться в розділі Умови партнерства

Є питання?
Підписатися