Акції, Знижки, Розпродажі! Найсоковитіші пропозиції твого міста!

Знижка 50% на Козацьку пропозицію від пивної ресторації BeerЁza

Центр
Купили: 9
50%
Економія:
до 65грн.
Без знижки:
до 130грн.
Після знижки:
від 65грн.
Знижка 50% на Козацьку пропозицію від пивної ресторації BeerЁza

 

Сьогодні ми приготували вам знижку 50% на Козацьку пропозицію від пивної ресторації BeerЁza: дві пательні "Козацька"( бекон, яйка, бараболя , цибуля, гострий перець, кріп), Пивні гвозді із сирним соусом 2 порції (смажені гриндзелики з часником, подаються в пивному бокалі із сирним моканням), два бокали пива "Жатецький Гусь" по 0.5л.

Поспішайте, кількість купонів обмежено!

 

Які ж бувають часом прості відповіді на складні питання!!!

Наприклад, чи коштували ви сало? Хто ж відповість, що ні?
А от чи коштували ви сало «козацьке» в потапцях?
А мняском смачненьким холодненьку горілочку закушували? «Випендрежну» каклету з грибами не смакували, як раз після фазендової салатки?
А, можливо, вам до душі яйка просто з гарячої пательні? А в прохолодний вечір після робочого дня від душі сьорбавки попоївши, закріпляли результат кремзликами з бринзою або, як варіант, палацанками з лівером?
Друзі мої, якщо ви не знаєте відповідей на ці питання, то й до ворожки не йди, ви ніколи не бували в пивній ресторації BeerЕza!
Бо, завітавши сюди хоч єдиний раз, ви назавжди спекаєтесь вічного витання, де відсвяткувати важливу подію або провести час в компанії друзів за кухолем пивця?
BeerЕza ледь не єдиний заклад в Житомирі, який одночасно є й європейським пабом, і класичним рестораном. Та тільки паб в BeerЕza не простий, а суто наш – житомирський! В найкращому сенсі цього слова. Да й в ресторації можна замовити прекрасну кухню, щедро приправлену непровторним колоритом нашого древнього міста.
BeerЕza знаходиться, практично, в самому центрі Житомира і, в той же час, ресторан захований від міської метушні. Та, що найголовніше, крім широкого асортименту напоїв та страв, високопрофесійного обслуговування клієнтів, затишної атмосфери, на вас завжди чекає «нормальний план» неповторної вечірки.
Літній майданчик, VIP-зала, трансляції важливих спортивних подій, Wi Fi, можливість пограти з друзями в шашки, шахи, доміно та нарди - усе це зробить відпочинок незабутнім.
А на велику кумпанію, що розуміється на застіллях, чекає зала на 85 посадочних місць, де банкет, весілля або корпоратив пролетять, як одна хвилина.
Тож, забудьте складне питання, де провести час для душі? Якщо ви полюбляєте смачненьке, якщо не проти горілочки, якщо вам смакує пивце з різноманітними перекусками, якщо у вас є почуття гумору, відповідь проста – збирайтеся в пивній ресторації BeerЕza.

 


Умови акції

  • З Купоном ви отримаєте знижку 50% на Козацьку пропозицію від пивної ресторації BeerЁza: дві пательні "Козацька",Пивні гвозді із сирним соусом 2 порції, пиво "Жатецький Гусь" два бокали по 0.5л;
  • Купон дійсний з 23.09. по 14.10.2013;
  • Знижкою по 1 Купону можна скористатись один раз;
  • Знижка не додається до інших пропозицій від ресторації BeerЕza;
  • Щоб скористатись знижкою, потрібно вказати секретний номер Купону безпосередньо перед замовленням;
  • Один користувач може придбати необмежену кількість Купонів;
  • Кількість  Купонів на знижку обмежено (10шт.);

 

Адреса закладу

Пивна ресторація “BeerЁza”

вул. Перемоги, 55 т. (0412) 42-49-94

 

Режим работы: 

пн- вс с 11:00 до 24:00

 

www.beereza.com.ua  

http://vk.com/id166088021 

 

 

Є питання?
Підписатися